کانال ها و گروه های تلگرام نصیر
لطفا مقطع خود را انتخاب کنید

انتخاب رشته در مقطع دکتری

انتخاب رشته در مقطع ارشد

درباره ما (معرفی نصیر)

ما را بهتر بشناسید                                                          
توسعه تحصیلات تکمیلی در هر کشور، راهی اساسی برای رشد و توسعه پایدار و متناسب است که تحقق اهداف آن با حضور افراد مستعد و دارای پشتکار که در سطح علمی بالایی قرار دارند میسر می‌شود. ضمن آنکه متاسفانه عبور از سد کنکور صرفاً به ویژگی‌های یاد شده وابسته نیست، بلکه مواردی نظیر آشنایی با تست‌های مناسب، شیوه پاسخ دهی به آن‌ها در زمان کوتاه‌تر و شناخت مسائل مهم‌تر در هر درس از لوازم ضروری آن می‌باشد و از این رو گاهی افراد مستعد، از تحصیل در مقاطع بالاتر یا مراکز علمی معتبرتر باز می‌مانند.
از سوی دیگر برخی مراکز از این فرصت بهره برده و زمینه را برای سودجویی مناسب دیده‌اند که گاهی از لحاظ علمی حداقل‌ها را هم فراهم ننموده‌اند، لذا مرکز خدمات آموزشی نصیر که در زمینه‌های مختلف علمی فعالیت نموده است، همه ساله اقدام به برگزاری کلاس­های حضوری و آزمون‌های آزمایشی در رشته های مختلف می‌نماید.
این مجموعه که به عنوان اولین مرکز برگزارکننده دوره‌های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد در کشور از سال 1371 شروع به فعالیت نموده است، ضمن حفظ رویکرد علمی-فرهنگی و تلاش برای بالا بردن سطح دانش و عمق بخشیدن به فهم دانشجویان از دروس دوره کارشناسی و در راستای کمک به جنبش نرم‌افزاری و تولید علم که از اهداف آموزش عالی است، تجربه موفقی را نیز در زمینه عبور از سد ارائه نموده است.
این مرکز افتخار دارد که سالانه ده­ها هزار دانشجو و داوطلب کنکور ارشد و دکتری از خدمات حضوری و غیر حضوری آن استفاده می‌نمایند.
نصیر علاوه بر ارائه خدمات کلاس‌های حضوری در زمینه‌ی برگزاری آزمون‌های آزمایشی، انتشار بسته‌های آموزشی، کتب و مشاوره تخصصی نیز فعالیت می‌نماید.
1) حضور تعدادی از بهترین اساتید دانشگاه تهران که سابقه طولانی در تدریس دروس کنکور دارند.
2) برگزاری کلاس در محیط دانشگاهی (دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی) که فضایی بسیار مناسب و مطمئن را برای دانشجویان فراهم نموده است که از مزایای آن می‌توان به فضای مناسب درسی کلاس‌ها، محیط مطمئن برای خانواده‌ها، مسجد، فضای سبز و سایر امکانات دانشکده اشاره نمود.
3) کارنامه درخشان این مجموعه آمار قبولی دانشجویان سال‌های گذشته است.
4) شهریه پایین دریافتی از دانشجویان که امکان استفاده از این کلاس‌ها و آزمون‌ها را برای اقشار مختلف جامعه فراهم نموده است. و این مهم با توجه به رویکرد غیرانتفاعی مجموعه و استفاده از فضای دانشگاه مقدور شده است.
5) علاوه بر شهریه پایین، تخفیف‌های ویژه‌ای نیز ارائه می‌شوند.با آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون
مرکز خدمات آموزشی نصیر