آزمون های آزمایشی کنکور


معرفی آزمون های آزمایشی نصیر

بسته 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین سال 1404

قیمت:14,000,000 ریال

ثبت نام

بسته 5 مرحله آزمون آزمایشی حضوری سال 1404

قیمت:17,000,000 ریال

ثبت نامآزمون های آزمایشی نصیر  محک خوبی برای داوطلبان است تا با شرکت در آن، آمادگی خود را بسنجند. اما با وجود تعداد بسیار زیاد موسسات کنکوری، همواره این سوال برای دانشجویان پیش می آید که کدام یک از آن ها، از کیفیت مطلوب تری برخوردار است و برای کسب موفقیت، بیش تر به آن ها کمک می کند. هر قدر آزمون های آزمایشی از لحاظ موارد مختلف به استاندارد آزمون سراسری نزدیک تر باشد، مفیدتر خواهد بود. باتوجه به اساتید طراح و کادر مجرب موسسه خدمات آموزشی نصیر، انتظار میرود تا نزدیکترین و مشابه ترین آزمون آزمایشی به کنکور را برگزار کند.

شرکت در بهترین و با کیفیت ترین آزمون های آزمایشی، در میزان موفقیت کنکور تاثیر بسزایی دارد چرا که از جهات بسیاری مانند شیوه و تعداد سوالات و زمان پاسخگویی مشابه کنکور می باشد.

مشخصه های مهم در انتخاب آزمون های آزمایشی

چند اصل مهم وجود دارد که شاید بتوان گفت هر چه قدر آزمون به این ملاک ها، نزدیک تر باشد از کیفیت مطلوب تری برخوردار است. نمی توان انتظار داشت یک آزمون آزمایشی بتواند تمام استانداردهای کنکور را دارا باشد، به هر حال هر کدام ویژگی های مثبت و منفی دارند. به طور کلی برای این که بگوییم کدام آزمون آزمایشی یهتر یا بدتر است، می بایست تمام نقاط ضعف و قوت آن ها را از نظر پارامترهای مهمی که در ادامه به آن ها می پردازیم، بسنجیم.

طراحی سوالات استاندارد آزمون آزمایشی

مهم ترین امتیاز یک آزمون آزمایشی خوب، طراحی سوالات استاندارد، حرفه ای و مشابه کنکورمی باشد. ملاک استاندارد بودن آزمون و طراحی سوالات، کنکور است و آزمون های آزمایشی نصیر هر ساله ثابت کرده که بالاترین تعداد و مشابه ترین سوالات را طراحی کرده است. بنابراین تمام شرایط را باید با همان بسنجیم حتی نحوه سوالات. فردی که سوالات را طرح می کند می بایست هم تسلط کامل بر مباحث داشته باشد و هم از نوع سوالات کنکور آگاهی داشته باشد و بداند کدام بخش ها مهم تر است. موضوعی که طراح سوال می بایست به آن توجه کند، رعایت توزیع مناسب سوالات ساده، متوسط و سخت است.

محاسبه نمره کل و تراز آزمون آزمایشی

احتمالا شما هم با این سوال مواجه هستید که تراز کنکور را چگونه محاسبه می کنند؟ سازمان سنجش تا به حال این چگونگی این موضوع را اعلام نکرده است. اما معمولا برای به دست آوردن تراز، اول را نمره خام را به دست می آورند، سپس نمره تراز و در نهایت تراز کل را را محاسبه می کنند. نمره کل نیز در آزمون سراسری از 10 هزار محاسبه می شود. موسساتی که آزمون های آزمایشی برگزار می کنند باید شیوه ها و فرمول های این محاسبات را بدانند تا نمره کل و ترازی که در کارنامه کنکور آزمایشی به داوطلبان خودشان ارائه می دهند نزدیک و متناسب با کارنامه کنکور باشد.

 جامعه آماری آزمون آزمایشی

هرچه جامعه آماری یک آزمون آزمایشی بالاتر و واقعی باشد ملاک بهتری برای سنجش سطح علمی و تراز داوطلب می باشد؛ زیرا هرچه افراد شرکت کننده در این آزمون ها بیشتر باشند، امکان این که در هر سطحی داوطلب وجود داشته باشد بالاتر می رود و این مساله آزمون آزمایشی را بیش تر به کنکور شبیه می کند. بنابراین چون در آزمون سراسری هم همه داوطلبان یکسان نیستند این موضوع به شما کمک می کند تا نمره ای که شما در این آزمون ها کسب می کنید واقعی تر به نظر برسد. آزمون های آزمایشی نصیر با حضور دانشجویان دانشگاه های برتر یک رقابت مهیج و کاملا نزدیک به کنکور را فراهم میکند تا از رقابت با یکدیگر یک فضای کاملا سطح بالا و مشابه کنکور را رقم بزنند.

 برنامه آزمون آزمایشی

برنامه ارایه شده آزمون های آزمایشی باید به گونه ای باشد که زمان برگزاری هر مرحله از آزمون نه به اندازه ای زیاد باشد که دانشجو را از فضای آزمون به دور کند و نه به اندزه ای کم باشد تا فرصتی برای رفع اشکال به دانشجو ندهد.

کارنامه و پاسخ نامه تشریحی آزمون آزمایشی

یکی از مواردی که یک آزمون آزمایشی خوب لازم است داشته باشد این است که کارنامه و پاسخ نامه تشریحی شرکت کنندگان را بلافاصله بعد از آزمون و به شکل دقیق به آن ها ارائه کند. امکان تحلیل و بررسی عملکرد دانشجویان در آزمون آزمایشی با مشاهده کارنامه میسر است. پاسخ نامه تشریحی و هم چنین میزان تراز، رتبه و درصد در کارنامه به داوطلب کمک می کند تا به شناسایی نقاط ضعف و قوت خود بپردازد و برای بهبود دروسی که در آن ها ضعیف است، اقدام کند.

 بخشی از کارنامه مرکز خدمات آموزشی نصیر:

هزینه و قیمت آزمون آزمایشی

یکی از موارد اصلی انتخاب بهترین آزمون آزمایشی بحث هزینه آن آزمون است. هزینه پایین و مقرون بصرفه آزمون آزمایشی نصیر در کنار کیفیت بالا و استاندارد بودن آزمون یک انتخاب عالی و عاقلانه رو برای دانشجو میسر میکند. 

از مزایای آزمون های آزمایشی نصیر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. سنجیدن میزان یادگیری
 2. افزایش اعتماد به نفس برای رقابت
 3. آشنایی با تست ها و نکته های آموزشی
 4. کمک به مطالعه و اصول برنامه ریزی 
 5. آموختن مهارت­های آزمون

 برخی از ویژگی های آزمون های آزمایشی نصیر:

 1. طراحی سوالات توسط برترین اساتید
 2. جامعه آماری بالا و واقعی
 3. مشاوران پشتیبان آزمون
 4. طراحی سوالات مشابه کنکور
 5. پاسخنامه کاملا تشریحی
 6. کارنامه تحلیلی
 7. رقابت با دانشجویان دانشگاه­های برتر

حضور در آزمون های آزمایشی می تواند تاثیر بسزایی در ارتقای عملکرد داوطلبان کنکور سراسری داشته باشدبرنامه‌ریزی جامع و نظم بخشیدن به مطالعه، سنجش و ارزیابی مباحث خوانده شده و فهم نقاط قوت و ضعف از فواید شرکت در این آزمون هاست.

* آزمون های آزمایشی نصیر برگزار کننده مشابه ترین و با کیفیت ترین آزمون، با کادر مجرب و بهترین اساتید کشور*

بسته 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین سال 1404

قیمت:14,000,000 ریال

ثبت نام

بسته 5 مرحله آزمون آزمایشی حضوری سال 1404

قیمت:17,000,000 ریال


ثبت ناممحصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.