کانال ها و گروه های تلگرام نصیر
لطفا مقطع خود را انتخاب کنید

انتخاب رشته در مقطع دکتری

انتخاب رشته در مقطع ارشد

معرفی آزمون های آزمایشی

آزمون تاریخ
جامع اول متعاقبا اعلام می شود
جامع دوم متعاقبا اعلام می شود
جامع سوم متعاقبا اعلام می شود
جامع چهارم متعاقبا اعلام می شود
جامع پنجم متعاقبا اعلام می شود
 
و یا با شماره های 88464780 - 88466935 تماس بگیرید.
توجه: چنانچه با نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا امکان برگزاری آزمون‌های آزمایشی به صورت حضوری فراهم نشود؛ آزمون‌های فوق‌الذکر صرفا به صورت اینترنتی برگزار خواهدشد.
آیا می دانید... ؟؟؟
..:: آیا می دانید یکی از مهم ترین پارامترهای ارزشیابی  دانشجودر آزمون های آزمایشی، کیفیت سوالات آزمون ها می باشد.
..:: آیا می دانید برخلاف اکثر موسسات که از دانشجویان در طراحی سوالات استفاده می کنند، طراحی این آزمون ها توسط برترین اساتید با تجربه دانشگاهی وکنکور کشور طراحی می شود.
..:: آیا می دانید بانک سوالات کنکور ارشد سازمان سنجش محرمانه بوده وامکان دسترسی واستفاده از بانک سوالات برای هیچ موسسه ­ای وجود ندارد و ادعای بعضی از افراد و موسسات مبنی بر اطلاع از سوالات کنکور دروغ می ­باشد.
..:: آیا می دانید اکثر موسسات در ارائه جامعه آماری صداقت لازم را نداشته و بعضا ضرایبی بین 2 تا 10 برابر جامعه آماری واقعی را در نتایج آزمون­ های خود اعلام می نمایند.

بدون تردید شرکت در آزمون­ های آزمایشی دقیق ترین روش سنجش توانایی­ های هر داوطلب می باشد، مرکز خدمات آموزشی نصیر برای رفع این نیاز داوطلبان سعی در برگزاری آزمون های آزمایشی در سطح کشور نموده است.
رعایت استانداردهای لازم در برگزاری این آزمون ها و همچنین گستردگی برگزاری آزمون در شهرستان ­­های مختلف باعث شده این آزمون ها از آزمون های موسسات دیگر متمایز جلوه کند. در ادامه به برخی از ویژگی های بارز این آزمون ها اشاره می کنیم:
 
همکاری با برترین اساتید کشور
انطباق حداکثری سوالات آزمون­ های آزمایشی با کنکور سراسری از جمله مهمترین پارامترها در سنجش توانایی داوطلبان کنکور می باشد. از این رو این آزمون ها با رویکرد  مشابه سازی کنکور آزمایشی با کنکور سراسری و با با همکاری برترین مراکز آموزشی کشور و برترین اساتید کشور به اجرا درآمده است. اساتیدی که از مجرب ترین افراد در حوزه ی کنکور می باشند و بعضا  از طراحان کنکورهای سال ­های گذشته نیز بوده اند و از تجربه خویش در طراحی این آزمون ­ها بهره می برند.
 
ارائه کارنامه دقیق
کارنامه این آزمون های آزمایشی با داشتن نمودارها و جداول دقیق امکان ارزیابی و مقایسه هرچه بیشتر دانشجویان از آزمون خود را فرآهم و نیز بررسی میزان پیشرفت آموزشی دانشجویان را امکان پذیر می سازد.
 
هزینه مناسب آزمون ها
با هدف ارتقا عدالت اجتماعی سعی شده است این آزمون ها با هزینه بسیار مناسبی ارائه گردد تا امکان حضور هرچه بیشتر داوطلبان در همه­ ی­ سطوح جامعه فرآهم شود و همچنین امکان پرداخت اقساطی و تخفیفات ویژه­ ای نیز به همین منظور در نظر گرفته شده است.
 
 آزمون های حضوری:
آزمون ­های حضوری هم­زمان در سراسر کشور با اهداف یادگیری، ارزیابی و تحلیل وضعیت داوطلب در بالاترین جامعه آماری و همچنین شبیه ­سازی شرایط آزمون اصلی به صورت زیر طبقه ­بندی شده و برگزار می­ گردد:

آزمون های 25درصدی:
این آزمون­ ها برای یادگیری بهتر و مرور مطالب طراحی و برگزار می­ گردد که هدف از آن­ ها صرفاً آموزش بهتر سرفصل ­های کنکور کارشناسی ارشد می ­باشد و با تقسیم محتوای آموزشی به 4مرحله امکان یادگیری بهتر مطالب فراهم می ­گردد.
 
آزمون 50 درصد:
این آزمون جزء آزمون­ های دوره­ ای می­ باشد که بعد از برگزاری  دو مرحله آزمون 25 درصد به منظور تثبیت مباحث قبلی برگزار می­ شود تا داوطلبان بتوانند آموخته­ های خود را در سطحی بالاتر وکامل­ تر بصورت مناسب ارزیابی کنند و نسبت به ضعف ­های خود شناخت بهتری بدست آورند و با توجه به فاصله زمانی مناسب تا کنکور نسبت به رفع مشکلات آموزشی خود اقدام نمایند.
 
آزمون ­های جامع:
این آزمون­ ها جهت آمادگی هرچه بهتر داوطلبان و برای ارزشیابی 100درصدی محتوای کنکور کارشناسی ارشد برگزار می­ گردد تا داوطلبان آخرین ارزیابی­ ها را از خود بعمل آورده و به نقاط ضعف خود آگاه شوند تا در جمع­ بندی نهایی دروس نسبت به رفع آن­ها اقدام نمایند همچنین سعی شده است تا شرایط برگزاری و نیز سؤالات کاملاً شبیه آزمون کارشناسی ارشد باشد تا داوطلبان با آمادگی حداکثری در کنکور شرکت نمایند.
 
برنامه آزمون های نصیر برای کنکور ارشد 1402

برای ثبت نام آزمون های آزمایشی اینجا را کلیک کنید

و یا با شماره های 88464780 - 88466935 تماس بگیرید.
توجه: چنانچه با نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا امکان برگزاری آزمون‌های آزمایشی به صورت حضوری فراهم نشود؛ آزمون‌های فوق‌الذکر صرفا به صورت اینترنتی برگزار خواهدشد.
واحد آزمون ها
مرکز خدمات آموزشی نصیر