کانال ها و گروه های تلگرام نصیر
لطفا مقطع خود را انتخاب کنید

انتخاب رشته در مقطع دکتری

انتخاب رشته در مقطع ارشد

ردیفنام کلاسنام درسنام رشته زمان تشکیلتاریخ شروعتاریخ پایانشهریهثبت نام
1مدارهای الکتریکی (آنلاین) کنکور 1402مدارهای الکتریکیمهندسی برق,دکتری برقچهارشنبه 15:00 تا 22:001401/07/011401/12/0115,000,000ثبت نام کنید
2کنترل خطی کد2 (آنلاین) کنکور 1402کنترل خطیمهندسی برق,دکتری برقدوشنبه 17:00 تا 22:001401/07/011401/11/0113,000,000ثبت نام کنید
3مدارهای الکتریکی (حضوری) کنکور 1402مدارهای الکتریکیمهندسی برق,دکتری برقپنجشنبه 08:00 تا 14:001401/05/201401/12/0119,900,000ثبت نام کنید
4کنترل خطی کد2 (حضوری) کنکور 1402کنترل خطیمهندسی برق,دکتری برقپنجشنبه 15:00 تا 20:001401/05/201401/11/0117,500,000ثبت نام کنید

دکتر زرگر

معرفی استاد کارو زرگر

استاد کارو زرگر از اساتید نام آشنای کشور هستند که  علاوه بر تهران و مشهد که کلاس‌‌های حضوری ایشان برگزار میشد و آوازه کلاس های ایشان مشهور است، در باقی نقاط ایران آوازه ی کتاب ایشان مشهور است که پرفروش ترین کتاب مدار الکتریکی به نام دکتر زرگر می باشد که حتی به چاپ – رسیده است. ایشان مولف کتاب کنترل نیز هستند.

لفظ گویا و شفاف مطالب در کلاس و تفهیم درست مسائل به دانشجویان سبب می شد که تعداد شرکت کنندگان کلاس های حضوری استاد کارو زرگر به قدری زیاد باشد که موسسه نصیر مجبور به ارايه ۲تایم کلاس مجزا در هفته برای ایشان باشد.
اقدامات استاد کاروزرگر:

    مولف پرفروش ترین کتاب مدارالکتریکی
    دارای بیش از 20 سال سابقه تدریس درس مدار
    دارای بیش از 20 سال سابقه تدریس درس کنترل
    مولف کتاب بانک سوالات درس کنترل و مدار الکتریکی
    استفاده رتبه های برتر از کلاس یا کتاب های ایشان
    ارائه روش های مختلف و سریع برای به جواب رساندن مسئله
    از با سابقه ترین اساتید کلاسهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

تالیفات دکتر کاروزرگر:

    کتاب مدارهای الکتریکی ۱ دکتر زرگر انتشارات پوران و پژوهش.
    کتاب مدارهای الکتریکی ۲ دکتر زرگر انتشارات پوران و پژوهش.
    کتاب بانک سوالات مدارهای الکتریکی دکتر زرگر انتشارات پوران و پژوهش.
    کتاب بانک سوالات کنترل دکتر زرگر انتشارات پوران و پژوهش.
    کتاب اطلس مهندسی برق (مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق) از انتشارات مرکز خدمات آموزشی نصیر.
 

نظر دانشجویان در مورد آقای دکتر کارو زرگر:


🔷 امیر اتفاقی
🔸 دانشگاه: گیلان
🔷 معدل: ۱۶.۹۹

❇️ رتبه ۶۷ الکترونیک
✅ درصد درس مدار: ۷۱%

📚 منابع درس مدار:
🔑 کلاس مدار الکتریکی دکتر زرگر
🔑 کتاب مدار الکتریکی دکتر زرگر


1⃣ از چه زمانی مطالعه درس مدار را شروع کردید و چه مقدار از زمان خودتون رو به این درس اختصاص دادید؟

📝 بنده از اول مرداد و با شروع کلاس های مدار استاد زرگر شروع به خواندن درس مدار موازی با کلاس کردم و هفته ای حدود ۱۰-۱۲ ساعت مطالعه داشتم.

2⃣ نحوه ی برنامه ریزی و روش مطالعه شما در این درس به چه صورت بود؟

📝 به صورت موازی با کلاس های استاد زرگر مطالعه میکردم و پس از اتمام هر فصل نصف تست های اون فصل را میزدم و برای اینکه همه نوع تست دیده باشم به عنوان مثال تست هایی با شماره فرد را میزدم و در مرور کردن تست های با شماره زوج میزدم.

3⃣ شرکت در کلاس های مدار استاد زرگر تا چه حد در موفقیت شما موثر بوده اند؟

📝 با توجه به اینکه در دانشگاه استاد خوبی در درس مدار ۲ نداشتم و هیچ چیز خاصی بلد نبودم این کلاس ها به شدت در فهم مدار ۲ کمکم کرد و به طور کلی بنده ۳ ماه بخاطر درس های ترم هفت نتونستم برای کنکور بخونم ولی بعد ۳ ماه که شروع به خوندن کردم هنوز نکات کلاس ها یادم بود.

4⃣ در پایان چه پیشنهادات دیگری برای موفقیت دانشجویان در درس مدار دارید؟

📝 زمانی شما در این درس به نتیجه مطلوب میرسید که تست های فراوانی زده باشید. از زدن تست های زیاد برای این درس غافل نشید و اگر امکان شرکت در کلاس های استاد زرگر را دارید حتما شرکت کنید...

🌹 با تشکر از مهندس اتفاقی عزیز 🌹
----------------------------------------------------------------

🔴 محمدعلی‌ کریمی‌زاده
🔹 دانشگاه علم‌و‌فرهنگ
🔸 معدل کارشناسی:16.01

 🔑 رتبه 136 الکترونیک کنکور 98
🎯 پاسخگویی به 76 درصد سوالات درس مدار

✅ منابع درس مدار:
🔑کلاس دکتر زرگر+کتاب آبی و نارنجی دکتر زرگر

1⃣ از چه زمانی مطالعه درس مدار را شروع کردید و چه مقدار از زمان خودتون رو به این درس اختصاص دادید؟
📝درس مدار را با شرکت در کلاس تابستانی دکتر زرگر شروع کردم و اون اوایل تقریبا نصف زمانم را مدار میخوندم و فصل اول تا چهارم که خیلی مهم هستند را تمام تست های سراسری کتاب آبی را زدم و پایه قوی برام ایجاد شد و در مباحثی هم اگر مشکل داشتم اون مبحثو از کتاب نارنجی بازم تست بیشتر میزدم.

2⃣ نحوه ی برنامه ریزی و روش مطالعه شما در این درس به چه صورت بود؟
📝-نحوه برنامه ریزی برای مدار ابتدا تا آخر فصل۴ نصف وقتم را برای مدار میگذاشتم و بعد از  فصل۵ تایم کمتری قرار دادم.روش مطالعه ابتدا برای هر فصل کامل کامل روی جزوه مسلط بشید و بعد تست‌های سراسری کتاب آبی بزنید  و در مبحثی مشکل داشتید و نیاز به تست بیشتر بود، کتاب نارنجی. مرور تستهای زده شده و غلط ها فراموش نشه.خیلی مهمه...

3⃣ شرکت در کلاس های مدار استاد زرگر تا چه حد در موفقیت شما موثر بوده اند؟
📝شرکت در کلاس خیلی برایم موثر بود و از آبان ماه که حجم درسها زیاد شده بود و وقت کافی نداشتم، جزوه کلاس را بارها و بارها تمرین کردم.من یک جزوه سفید هم تهیه کرده بودم و بارها تست های جزوه را بدون نگاه به راه‌حل؛ خودم حل می‌کردم و این خیلی موثر بود.تنها در ماه اخر بود که جزوه رو دیگه حفظ شده بودم و ورق میزدم و حالت روخوانی داشت.

4⃣در پایان چه پیشنهادات دیگری برای موفقیت دانشجویان در درس مدار دارید؟
📝توصیه‌م اینه که برای درصد بالا هیچ مبحثی رو حذف نکنید و در ابتدا با تلاش زیاد پایه قوی رو(با زدن زیاد تست‌های سراسری)برای خودتون درست کنید و بعدش دیگه کافیه جزوه رو بخونید.پاییز به بعد من فقط وقت میکردم جزوه بخونم.در ضمن انقدر باید به سوالات جزوه مسلط باشید که همه‌ی راه حل هایی که برای یک سوال وجود دارد و استاد گفته‌اند را بلد باشید.برخی سوالات به چندین روش استاد حل خواهند کرد و نگید فقط یه روش را بلد میشوم و این کار غلطه.حتما سعی کنید خودتون رو به جواب آخر برسونید زیرا محاسبات نیز مهم هستند.

🌹 با تشکر از مهندس کریمی‌زاده عزیز 🌹
----------------------------------------------------------------

🔴زهرا قاطع
🔴دانشگاه علم و فرهنگ
🔴معدل کارشناسي:16/50

🔑رتبه 75 گرايش کنترل
🎯درصد مدارهاي الکتريكي:57/14

✅منابع درس مدار :
🔑کلاس و جزوه کلاسي دکتر زرگر
  کتاب آبي مدارهاي الکتريکي 1و2
 آزمون هاي جامع نصير

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
1⃣ از چه زمانی مطالعه درس مدار را شروع کردید و چه مقدار از زمان خودتون رو به این درس اختصاص دادید؟
من از تابستان کلاس هاي دكتر زرگر را شرکت کردم و تقريبا از همان مرداد ماه به مطالعه اين درس پرداختم و هم زمان با تدريس استاد هر جلسه را در دفتري جداگانه خلاصه ميکردم .همچنين از کلاس ويس براي خودم ميگرفتم تا در منزل قسمت هايي که جا مانده ام  را يادداشت کنم و يا مجدد مطلبي را مرور کنم.من شديدا تاکيد دارم که مطلبي وجود ندارد و تستي وجود ندارد که استاد زرگر در کلاس مطرح نكنند ؛ اگر دانشجو واو به واو مطالب را سر کلاس گوش دهد و در منزل خلاصه نويسي و مرور کند قطعا موفق مي شود.
هم چنين من هر تستي را كه احساس ميکردم که به تمرين بيشتري نياز دارم در منزل ،از کتاب آبي دکتر زرگر مطالعه ميکردم و تا آن مفهوم را متوجه نميشدم دست بردار نبودم .
من در تابستان دو کلاس مدار و کنترل دکتر زرگر را شركت کردم و فقط به مطالعه اين دروس پرداختم چون با توجه به برنامه ريزي که داشتم بايد در کل 4 درس را مطالعه ميکردم .درتابستان حدودا هفته اي 18ساعت مدار مي خواندم و درپاييز باتوجه به اين که دانشجو بودم ساعت مطالعه هفتگيم کمتر شد و حدودا به 10ساعت رسيد .در زمستان به دليل فارغ التصيل شدن باز هم مطالعه ام بيشتر شد و مانند تابستان ادامه دادم .  
2⃣ نحوه ی برنامه ریزی و روش مطالعه شما در این درس به چه صورت بود؟
من همان طور كه در بالا اشاره كردم از تابستان مطالعه را شروع کردم و حدودا تا اواخر زمستان جزوه استاد به همراه خلاصه نويسي و تست هايي  از کتاب آبي را حل مي كردم.
در اواخر اسفند تا ارديبهشت مجدد جزوه را مرور کردم و حتي مجدد  مطالبي که فراموش کرده بودم را ويس استاد را گوش ميکردم که دقيقا فضاي کلاس و ريز به ريز مطالب تکرار شود. از ارديبهشت تا کنکور هم به مرور خلاصه ها و تست پرداختم.
  در هر مرحله چه خواندن چه مرور تمام سوالات را خودم حل ميکردم و اگر بلد نبودم از  روي سوال ميخواندم ومجدد مي نوشتم ، نوشتن در کاغذ خيلي مهم است .
3⃣ شرکت در کلاس های مدار استاد زرگر تا چه حد در موفقیت شما موثر بوده اند؟
من يقينا تمام موفقيتم را مديون استاد زرگر هستم چون در دانشگاه کاملا متفاوت به ما تدريس شده بود و تقريبا مثال هاي خيلي اندك حل ميشد.
روش تدريس ايشون کاملا منحصر به فرد است و تمام مطالب در کلاس گفته مي شود.
4⃣  سطح سوالات مدار آزمون های آزمایشی چگونه بود و تا چه حد مشابه سوالات مدار کنکور بودند؟
سطح سوالات متوسط و شبيه کنکور هاي سال هاي گذشته است وصرفا براي زمان بندي و مديريت سر جلسه کنکور و مرور مطالب مفيد است.
5⃣ در پایان چه پیشنهادات دیگری برای موفقیت دانشجویان در درس مدار دارید؟
 من تاکيد ميكنم اگر شرايط آمدن به کلاس را داريد، حتما از کلاس استاد زرگر استفاده كنيد وگرنه بايد ريز به ريز مطالب کتاب را چندين بار مرور و خلاصه کنيد چون بسيار حجيم تر از جزوه است و وقت گير تر.
من از کلاس نکته و  تست استاد هم استفاده کردم و براي جمع بندي و مرور بسيار مفيد بود.
فقط تاکيد ميکنم تمام تمام تمام صحبت هاي استاد را سر کلاس بفهمند و يادداشت کنند و اگر جا مانديد حتما در منزل جزوه را تکميل کنيد.چون کلاس استاد بهترين منبع کنکور است . بازهم به خلاصه نويسي و مرور خلاصه ها از اول به صورت مدام تاکيد ميکنم من تمام سوالاتي که بنظرم نکته دار بود را هم با  صورت سوال و بدون حل ، در خلاصه وارد مي کردم  و توضيح فارسي آن سوال را در حد چند جمله مينوشتم ؛ که با ديدن خلاصه تمام آن فصل برايم مرور شود حتي نکته هاي اضافي موجود در سوال ها که استاد در سر کلاس اضافه مي کردند و برايم جديد بود در خلاصه وارد مي کردم.
فقط براي سرعت و درصد بيشتر توصيه ميکنم بيشتر تست بزنيد تا وقت کمتري براي حل هر سوال صرف  کنيد و به مهارت برسيد.
در پايان براي همه دوستان کنکوري از خداوند متعال  آرزوي موفقيت دارم و بدانيد با تلاش کردن قطعا به هر چه بخواهيد ميرسيد . هيچ وقت متوقف نشويد و پيوسته و بدون وقفه درس بخوانيد.
به قول سعدي ، رهرو آن نيست گه تند و گهي خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پيوسته رود
و من الله توفيق

نمونه کلاس آنلاین مدار کامپیوتر استاد کارو زرگر----------------------------------------------------------------

✅ کانال تخصصی مدار و کنترل استاد زرگر:
@kzargar
✅ کانال تخصصی برق نصیر:
@nasirbargh