کانال ها و گروه های تلگرام نصیر
لطفا مقطع خود را انتخاب کنید

انتخاب رشته در مقطع دکتری

انتخاب رشته در مقطع ارشد

دوره تخصصی آموزش سرمایه گذاری در بورس

 • تاریخ انتشار 1399/02/11
 • تعداد بازدید 3385

درباره سرمایه گذاری در بورس بیشتر بدانیم

تا حرفه ای شدن فاصله ای نمانده
نصیر انتخاب درست مسیر


حتما این مطلب را بخوانید!

زمانی‌ که می‌خواهید موفقیت خود را در سرمایه گذاری تضمین کنید، ابتدا می‌بایست با بازاری که می‌خواهید در آن به فعالیت بپردازید، آشنایی کافی داشته باشید. این امر می‌تواند در درک هرچه بهتر زوایای مختلف سرمایه گذاری در بازار مورد نظر به ما کمک کند.

سرمایه گذاری در بازار بورس نیز از همین قاعده پیروی می‌‌کند و ما برای داشتن عملکردی صحیح در بازار بورس، باید از تمام ویژگی‌ها و ملزومات این بازار، مطلع باشیم تا بتوانیم در زمان مناسب از آن بهره ببریم.

در نتیجه علاوه بر آشنایی با بازار بورس، شناخت ویژگی‌های فردی و روحیات شخصی به ما کمک می‌کند تا روش فعالیت مناسب خود را با سهولت در بازار پیدا کنیم و از آن در رسیدن به موفقیت استفاده نماییم.

اهداف دوره آموزش سرمایه گذاری در بورس

 • اشتغال‌زایی، کارآفرینی و ارتقاء سطح درآمدزایی
 • محافظت از پول (دزد پول خود را بشناسید و بدانید چگونه از تورم به نفع خود استفاده کنید)
 • سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (هرم موفقیت معامله‌گر در بازار بورس: هر آنچه شما برای موفقیت در بازار سرمایه به آن نیاز دارید.)

طبقه اول هرم: آموزش تحلیلگری
سطح اول هرم موفقیت معامله گر، تحلیلگری است و به طور کلی به دو بخش تقسیم می‌شود. بخش اول مربوط به خرید سهام است. یک تحلیلگر موفق می‌بایست در وهله اول بداند که کدامیک از سهام موجود در بازار، ارزش خرید دارند. این موضوع با استفاده از تحلیل بنیادی به طور کامل، مشخص می‌گردد.

در وهله بعد، زمان ورود به آن سهم با استفاده از تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام تعیین می‌شود. پس از اینکه سهمی خریداری شد، نکته‌ حائز اهمیت، زمان فروش آن است تا سهامدار، سود بدست آمده را از دست ندهد و این موضوع با بکارگیری علم مدیریت سرمایه انجام می‌‍‌شود.

علم تحلیلگری باید به شما در تشخیص زمان خرید و فروش سهام کمک کند. شما برای تشخیص زمان خرید سهام به سه علم اساسی که شامل تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام، نیاز دارید.

زمان فروش سهام: بعد از تحلیل جامع سهم (تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی بازار و سهام) و خرید آن، مهم‌ترین مسئله پیش روی هر معامله ­گر بورس، زمان و قیمت فروش آن سهم است. خروج مناسب از سهام را می‌­توان این‌گونه بیان کرد که اگر سهم موافق با پیش‌بینی و تحلیل شما حرکت کرد و به سود رسید، شما باید تمام سود آن سهم را کسب کنید.

اما اگر روند قیمت سهم برخلاف تحلیل و پیش‌بینی شما بود، باید کمترین آسیب و ضرر را از متحمل شوید. برای اینکه بتوانید به این مهم دست پیدا کنید، در دوره آموزش بورس “معامله گر حرفه ای” ما علم مدیریت سرمایه را به‌صورت کاملاً کاربردی و قابل‌درک به شما خواهیم آموخت.

مدیریت سرمایه پاشنه آشیل هر معامله­ گر هست و حرفه‌اای شدن در آن به شما کمک خواهد کرد ریسک سرمایه ­گذاری خودتان را به حداقل برسانید، ما در فراگیری این علم همراه شما خواهیم بود.

 

طبقه دوم هرم: آموزش مهارت معامله گری
سطح دوم هرم موفقیت معامله گر ، مربوط به آموزش مهارت معامله گری خواهد بود. شما عزیزان پس از یادگیری علم تحلیلگری می‌بایست به بازار بورس ورود پیدا کنید و شروع به خرید و فروش سهام نمایید.

بدیهی است زمانی‌که شما با سرمایه واقعی شروع به معامله می‌کنید، احساساتی همچون ترس، طمع، امید و استرس به سراغ‌تان می‌آید و معاملات شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

همواره به یاد داشته باشید که مهارت عمل به آنچه می‌دانید بسیار مهم‌تر از دانسته‌هایتان خواهد بود. شما در این سطح از آموزش بورس می‌بایست به طور کامل بر احساسات خودتان مسلط شوید و در بازار به صورت کاملا منطقی به معامله بپردازید.

 

طبقه سوم هرم: کوچینگ سرمایه
سطح سوم هرم موفقیت معامله گر بورس، مربی‌گری (کوچینگ) سرمایه خواهد بود. این سطح برای تقویت هوش مالی مورد استفاده در بازار سرمایه ایجاد شده است.

همه ما می‌‌دانیم که بازار بورس گاهی اوقات صعودی و گاهی اوقات نزولی است و فعالین این بازار باید بدانند که هنگام مواجهه با هریک از حالات مذکور، چطور عمل کنند. این موضوع بسیار مهم است که شما بتوانید در بازار صعودی ، بیشترین سود را کسب کنید و در بازار نزولی ، کمترین ضرر را متحمل شوید. بنابراین برای تحقق این امر به سیستمی نیاز داریم که ریسک سرمایه گذاری ما را به حداقل ممکن برساند.

این هرم موفقیت شما در بازار بورس است که در گام اول باید فرصت‌های موجود در بازار را با استفاده از تحلیل بنیادی، تکنیکال، رفتارشناسی بازار و سهام و مدیریت سرمایه بشناسیم. در گام دوم باید با استفاده از طرح‌نویسی آنچه را درباره فرصت پیش‌آمده می‌دانیم، در عرصه عمل، اجرایی کنیم و در گام آخر با استفاده از کوچینگ سرمایه، مراقب سود بدست آمده باشیم.

سرفصل آموزش معامله گری در بورس

 • تحلیل بنیادی
 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل رفتار شناسی
 • مدیریت سرمایه
 • روانشناسی معامله گر

ویژگی های دوره بورس مرکز آموزش مهارت نصیر

مهم‌ترین مزایای دوره آموزشی معامله گر حرفه ای در بورس

مدرسین و مربیان معامله گر
تمامی مدرسین و مربیان این دوره، معامله گر حرفه ای بورس هستند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید پرتفوی و معاملات آنان را در بورس مشاهده کنید.

بروزرسانی رایگان دوره
در دوره معامله گر حرفه ای شما یک‌بار هزینه پرداخت می‌کنید و کلیه بروزرسانی‌های دوره برایتان رایگان خواهد بود.

شرایط پرداخت
دارای شرایط ویژه پرداخت که می‌توانید به‌صورت اقساطی هزینه دوره را پرداخت کنید.

آموزش صفر تا صد بورس
ما در این دوره از صفر تا صد بورس را به شما آموزش خواهیم داد. به شکلی که شما به هیچ دوره دیگری برای ورود به بازار بورس نیاز نخواهید داشت.

پشتیبانی حرفه ای
دوره دارای پشتیبان‌های حرفه‌ای هست، که در طول دوره و حتی پس از اتمام دوره به صورت رایگان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

کلاس آموزش رایگان بورس پلاس
هر هفته کلاس آموزش رایگان بورس جهت رفع اشکالات دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

تحلیل تکنیکال و بنیادی و رفتارشناسی بورس و سهام!

تحلیل بنیادی
بعد از اتمام جلسات تحلیل بنیادی در کلاس آموزش بورس و فراگیری این علم، شما خواهید توانست سهام ارزنده را تشخیص دهید. بعد از شناسایی تمامی سهام ارزنده صنایع مختلف بورس، دایره طلایی سهام را می­‌سازیم. دایره طلایی سهام بهترین سهام بازار سرمایه ایران است.


تحلیل تکنیکال
بعد از شناسایی سهام ارزنده بازار بورس باید مناسب­‌ترین قیمت برای ورود به آن سهم را تشخیص دهید. بخش بعدی دوره آموزش بورس ، فراگیری تحلیل تکنیکال است که به شما کمک خواهد کرد بهترین و مناسب‌­ترین قیمت برای ورود به سهام دایره طلایی را تشخیص دهید.


رفتارشناسی بورس و سهام
یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از خرید سهم باید در نظر بگیرید رفتار بازار و سهم در آن بازه زمانی است. فراگیری علم رفتارشناسی در کنار علوم تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، در دوره آموزش بورس به شما کمک خواهد کرد میزان اطمینان خرید سهم موردنظر خود را بدانید.

شرایط کارگاه تخصصی بورس

اعطای مدرک معتبر

ظرفیت محدود

این دوره در 12 جلسه 4 ساعته و به صورت "آنلاین" برگزار می گردد

در این دوره فایل ها، جزوات، فیلم های آموزشی و سایر موارد آموزشی مورد نیاز این دوره به طور رایگان در اختیار دانش پذیران عزیز قرار خواهد گرفت

ثبت نام برای عموم آزاد است

 

تاریخ, روز و ساعت برگزاری:

 • این دوره از 11 اردیبهشت ماه شروع خواهد شد.
  روزهای 5شنبه  ساعت 15 الی 19

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید

02188464780

09357983868

NasirSkill@


برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

دیدگاه ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

افزودن دیدگاه