کانال ها و گروه های تلگرام نصیر
لطفا مقطع خود را انتخاب کنید

انتخاب رشته در مقطع دکتری

انتخاب رشته در مقطع ارشد

کلاس های حضوری رشته مهندسی برق نظام مهندسی

  • تاریخ انتشار 1398/02/24
  • تعداد بازدید 2483

کلاسهای برق نظام مهندسی نصیر

اهداف دوره

آمادگی کامل برای آزمون نظام مهندسی برق

فرصت های شغلی دوره

مهندسان برق (در پروژه های ساخت و ساز) برای اینکه بتوانند کار نظارت و طراحی تاسیسات برقی ساختمان را انجام دهند، باید از سوی نظام مهندسی ساختمان پروانه دریافت کنند. در واقع باید صلاحیت نظارت و طراحی آن ها از سوی مراجع ذیصلاح تایید شود. بسیاری از مراجع مانند شهرداری ها و مراکز صدور پروانه ساختمان، برای صدور پروانه ساخت و یا مجوزهای دیگر، نقشه هایی را می پذیرند که توسط مهندسان دارای پروانه نظام مهندسی، تهیه شده باشد و برای کنترل و نظارت نیز باید از این افراد استفاده شود.

شرایط لازم جهت شرکت در دوره

گذشتن حداقل 3 سال از فارغ التحصیلی برای مقطع کارشناسی، 2 سال برای مقطع کارشناسی ارشد و 1 سال برای مقطع دکتری

سوالات متداول

1. آیا برای آزمون نظام مهندسی نیاز به داشتن سابقه کار و کارت پایان خدمت است؟ خیر
2. آیا آزمون نظام مهندسی به صورت جزوه باز برگزار می گردد؟ بلی، ولی نباید آن را دست کم گرفت. زیرا حتی پیدا كردن مطالب از بین حجم انبوه مباحث و آیین نامه ها مستلزم اشراف به متن آیین نامه هاست و این مهم حاصل نمیشه مگر با حداقل یكبار مرور مباحث و ماركدار كردن نكات مهم
3. آیا مرور سوالات دوره های قبلی به قبولی در آزمون کمک می کند؟ 100 درصد. با مطالعه این سوالات خواهید دید که بسیاری از سوالات سوال های گذشته همپوشانی دارند و سرفصل هایی در آزمون مرتبا تکرار می شود. همچنین مرور این سوالات به درک بهتر شما از آزمون و افزایش تسلط شما به مطالب کمک می کند.
 

دیدگاه ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

افزودن دیدگاه